Manila Cream – így nevezték az 1957-es és 1958-as modellévi Cadillac-modellekhez rendelhető, sápadt vaníliaszínű fényezést, amely most, 2024-ben ismét bemutatkozott a márkánál – igaz, egyelőre csak egy olyan tanulmányautóban, amely hangvételét tekintve ugyanabba a korba pillant vissza sóvárogva.
A Cadillac Sollei tanulmányautó méreteiről nincsenek információink, de ha az utastér arányait megfigyelve egyértelmű, hogy régen ekkora területen hat-hét utas is elfért egy-egy nagy amerikai kabrióban. Itt azonban mások a szempontok: a négy, teljes értékű ülést kívülről vastag oldalfal, belül széles középkonzol fogja közre – a kényelem várható szintjéről az első ülések hátából kihajtható lábtámaszok tanúskodnak.
A Sollei név a francia nap (soleil) és az angol szabadidő (leisure) szavak kombinációjából született, ami nem csak a színvilágot magyarázza meg, hanem az igényes faberakások sugaras kialakítását is, ami az üléskárpitozás mintázatában is visszaköszön.
A napfényben irizálva csillogó üveglappal fedett italhűtő, a mart alumíniummal burkolt A oszlop mind klasszikus luxusautós megoldások, nem az azonban az utastér több pontján (a vezeték nélküli telefontöltő felületen, az ajtózsebekben, és így tovább) alkalmazott Fine Mycelium anyag, melyet a gombák föld alatti, megújuló fonalaiból, micéliumból állítanak elő.
Hogy a naphoz hogyan kapcsolódnak a madarak, nem tudjuk, mindenesetre a tisztán elektromos Sollei fedélzetén egy csomó olyan tartozékot találunk, amelyeket kifejezetten madárlesre szánnak. 3D-nyomtatóval előállított madárhívók fémdobozban, kézzel festett madárillusztrációk bőrkötéses albumban, valamint egyedi íróeszköz-tároló segít abban, hogy odacsalogassuk, azonosítsuk és feljegyezzük a környék madarait.