Škoda Superb, Octavia
(Gyártás: 2017. augusztus)
A hátsó kerékcsapágy háza nem elég merev, ha eltörik, irányíthatatlanná válhat az autó.
Peugeot Traveller, Expert / Citroën Spacetourer, Jumpy
(Gyártás: 2017. október-november)
Az ikerpár motorjának egy meg nem nevezett alkatrésze gyártási hiba miatt a motor leállását okozhatja.
Honda Odyssey
(Gyártás: 2011-2016)
A második sori szélső üléseket rosszul csavarozták be, kilazulhatnak, ami balesetben fokozott balesetveszélyt jelent az itt utazóknak.
Mitsubishi ASX
(Gyártás: 2015)
Két egymástól független hiba miatt duplán is visszahívták a Mitsubishit: egyrészt az ajtózár nem bírja a meleget, és elképzelhető, hogy nyári forróságban nem reteszel, sőt, akár az is, hogy menet közben kinyílik az ajtó. A másik visszahívás szintén meleghez kapcsolódik: túlmelegedhet a motorvezérlő egység, ami a motor megállását és újra nem indíthatóságát eredményezi.
Mercedes-Benz S-osztály
(Gyártás: 2017. január – július)
Ütközés esetén áramtalanítja magát az autó, ám ezzel működésképtelenné válik az ajtózárak önműködő oldása, illetve egyéb biztonsági rendszerek működése, ez pedig fokozott kockázatot jelent.
Mercedes-Benz SLS AMG
(Gyártás: 2016. október – 2017. december)
A biztonsági öv megszorulhat az övvezetőben, így nem biztos, hogy maximális hatékonysággal tudja védeni az utast ütközés esetén.
(A visszahívásban említett gyártási dátumok nem stimmelnek, így talán az volna a legjobb, ha az összes hazai SLS AMG-tulajdonos felkeresné az importőrt az ügyben. Tudjuk, nagy tolakodás lesz, de nem babra megy a játék.)
Aston Martin DB9, DBS, Rapide, Vanquish
(Gyártás: 2007. december – 2017. január)
A sebességváltó vezérlő moduljának hibája miatt a parkoló fokozatban hagyott automata váltó ellenére elgurulhat a jármű.
Aston Martin DB9, DBS, Vanquish,Virage
(Gyártás: 2003. december – 2015. november)
Az akkuvezeték a jobb első ülés húzogatása miatt megsérülhet, ez rövidzárlatot okozhat.