Ha valaki pusztán vezetni szeretné, igazán nem kell aggódnia amiatt, hogy hozzájut-e a Vanquish Volante Neiman Marcus kiadásához: az autót ugyanaz a hatliteres, V12-es erőforrás hajtja, mint a hétköznapi modellt, 573 lóerő teljesítménnyel, 620 Nm forgatónyomatékkal. Az automataváltós hajtáslánc 4,1 másodperces 0-100 km/órás gyorsulást és 294 km/óra végsebességet tesz lehetővé.
Ha az Aston Martin mérnökeinek nem is adott feladatot a karácsonyi katalógus, a dizájnereknek akadt vele dolga bőven.
Az egyedi átalakításokért felelős Q csapat (a név tisztelgés James Bond legendás kütyümestere előtt) Seychelles-kékre fényezte a karosszériát, Atlanti-kék vászontetőt illesztett rá, a hűtőmaszk magas fényű kidolgozást kapott. Szintén kékek a féknyergek, a modelljelzések pedig ezüstszínűek.
A beltérben a legkiválóbb bőrkárpitokat Aurora-kék cérnával varrták meg, az ajtópanelek steppelt betéteket kaptak. A középkonzolt diófa borítja, a fejtámlákba bele hímezték a Neiman Marcus emblémáját. Az egészet négydarabos, egyedi táskaszettel egészítették ki.
A 344 000 dolláros vételár részben ennek a táskacsomagnak, részben a mindössze tíz darabos szériának köszönhető, de az is közrejátszik a 76 millió forintot alulról súroló árban, hogy az Egyesült Államok piacán ezzel a limitált sorozattal mutatkozik be az Aston Martin százéves történetének első, teljes egészében szénszálas karosszériával épített modellje.
A Neiman Marcus nagyáruház 1939 óta adja ki extravagáns ajándékokat tartalmazó karácsonyi katalógusát. Repülőgéptől kezdve a 24 karátos arany trónuson át a privát Elton John koncertig az égvilágon minden szerepelt már a kínálatban.
Gépkocsit először 1970-ben kínáltak, gyakran külön férfi és női kivitelben. A limitált példányszámú autók és motorkerékpárok között szerepelt már Audi, BMW, Lexus, Ferrari, Maserati és McLaren is; ezek rendszerint egy-két órán belül az utolsó szálig elkelnek.
A mostani a második Aston Martin a katalógusok történetében; 1998-ben egy Aston Martin DB7-est kínáltak, ugyancsak tíz példányban.